Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe, przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego i matury, ponadto pracujemy (dobrze się bawimy) z dziećmi z orzeczeniami dysleksji, dysgrafii. Pomagamy też studentom filologii oraz innych kierunków studiów, także jeżeli masz problem z PNJA lub gramatyką opisową – dobrze trafiłeś/łaś.

SOS matura

zajęcia dla tegorocznych maturzystów w grupach oraz indywidualne

przerabiamy testy, wyjaśniamy wątpliwości, opieramy się ćwiczeniach praktycznych, podpowiadamy jak się uczyć, aby matura z angielskiego była łatwa, lekka i przyjemna

work smart, not hard

 

Zajęcia in-company

zajęcia „szyte na miarę” – uwzględniamy indywidualne życzenia i potrzeby naszych klientów

 

przygotowanie do egzaminu PTE

kurs skierowany szczególnie do nauczycieli przedszkolnych w celu podniesienia ich kwalifikacji, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 marca 2009r.

 

Angielski na wesoło:)

gry i zabawy nie tylko dla dzieci

zajęcia w grupach do 10 osób, dzieci świetnie się bawią, a przy okazji uczą się nowych umiejętności, słownictwa i komunikacji

zapraszamy

 

Prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. Współpracują z nami doświadczeni lektorzy z certyfikatami CELTA oraz innymi kursami metodycznymi. Czynni nauczyciele szkół z przygotowaniem pedagogicznym i metodycznym.

Podchodzimy indywidualnie do każdego studenta, korzystając z podręczników, ale również naszych autorskich materiałów w zależności od potrzeb i woli naszych studentów.

Pracujemy również z dziećmi/młodzieżą z orzeczeniami – dysleksja, dysgrafia i inne.

Przygotowujemy do egzaminów (szóstoklasisty, gimnazjalnego oraz matury w stopniu podstawowym i rozszerzonym), a także innych – FCE, CAE, PTE i innych.

Prowadzimy zajęcia z business English (prowadzący jest absolwentem ekonomii z doświadczeniem w dziale operacyjnym banku oraz filologii angielskiej).

Ale co najważniejsze, zależy nam na tym aby nauka języka obcego była przyjemnością i dobrą zabawą.

Ryzykujesz tylko tym, że się czegoś nauczysz:)

z nami się uda!!!

 

poniżej numer konta (dotyczy zajęć językowych oraz prowadzonych przez Panią Ninę)

Janina Szopa

36 1140 2017 0000 4102 1072 2140

Keep-calm-and-carry-on-scan